Podpora

Dotace Královéhradeckého kraje

V roce 2023 podali skauti z Nové Paky žádost o dotaci na obnovu klubovny, obnovu táborového inventáře a okresní akci.
Investice na skladovací prostory bylo 60 000,-Kč. Táborové vybavení a doprava byla v hodnotě 20 000,-Kč, na okresní akci Memoriál rovera Kóti 14 000,-Kč a na celoroční činnost 27 000,-Kč.

Investiční tituly z programu MAS Brána do Českého ráje, z.s.

V roce 2020 podali skauti z Nové Paky žádost o dotaci na vybavení klubovny a obnovu táborového inventáře.
Táborové vybavení (stanové plachty, 2 hangáry, stany, matrace, várnice na uchovávání teplých tekutin a várnice s ohřevem) bylo v hodnotě 337 556 Kč a vybavení klubovny (dataprojektor, ozvučení, notebook, tiskárna a vazač) v hodnotě 161 564.
Dotace byla realizována prostřednictvím Strategie komunitně vedeného místního rozvoje 2014 – 2020 MAS Brána do Českého ráje, z.s. – konkrétně z dotačního titulu Podpora venkovských oblastí.

Více o spolku MAS Brána do Českého ráje a společné Strategii MAS se dozvíte na:  https://masbcr.cz/